Przejdź do treści
Strona główna » Kontakt

Kontakt

Smigibri*PL


HODOWLA KOTÓW BRYTYJSKICH KRÓTKOWŁOSYCH

Tel.: +48 532 361 800
E-mail: smigibri@interia.pl
Adres strony internetowej: www.smigibri.pl
42-450 Łazy koło Zawiercia
woj. śląskie

Formularz do kontaktu z naszą hodowlą kotów brytyjskich

W celu kontaktu z nami najlepiej zadzwonić – to najszybsza i najpewniejsza forma kontaktu, jeżeli zależy Ci na szybkiej informacji

Jeśli chcesz uzyskać informacje lub zadać dam pytania w inny sposób, możesz użyć formularza, który widzisz tuż obok. NALEŻY WYPEŁNIĆ WSZYSTKIE POLA W FORMULARZU, abyśmy mogli z łatwością się skontaktować i udzielić wyczerpującej odpowiedzi na pytania.

Jak dojechać do naszej hodowli kotów brytyjskich?

Prowadzimy domową hodowlę kotów brytyjskich, co oznacza, że wszystkie zwierzęta w naszej hodowli mieszkają z nami. Czy to kocięta z miotów, czy dorosłe koty, wszystkie żyją z nami, w naszym domu:

Choć lokalizacja naszej hodowli to Śląsk, proszę pamiętać, że przy wyborze kota brytyjskiego na lata, adres nie ma aż takiego znaczenia. Potwierdza to fakt, że nasze kociaki trafiają do domów nie tylko w całej Polsce, ale i na świecie

Namiary i kontakty, czyli gdzie nas jeszcze szukać

Poza niniejszą stroną internetową prowadzimy także profil hodowli na Facebooku, gdzie z przyjemnością dzielimy się nowinkami z życia naszych kotów i kociąt. Umieszczamy tam zdjęcia i filmy, na których prezentujemy nasze koty brytyjskie, a także obecne mioty oraz kociaki w nowych domach. Czasem są to już zupełnie dorosłe koty! A my jesteśmy wdzięczni ich opiekunom za wszystkie zdjęcia, filmy i trwały kontakt.

Prowadzimy także konto hodowli na YouTubie. Na kanale SmigiBri*PL umieszczamy filmy z naszymi obecnymi kociakami, kotkami. Oglądanie gromady skorych do zabawy i przytulania kotków potrafi być naprawdę odprężające… 🙂 

W trosce o koty i kocięta…

Wszystkie kocięta opuszczające nasz dom zarejestrowane
są w międzynarodowej bazie Safe Animals.

Przy zakupie kociąt z hodowli SmigiBri*PL
producent drapaków RUFI udzieli Państwu 5% rabatu.

pokusa produkty i oferta baner

Pytania o legalność hodowli i opinie

Opinie o hodowli SmigiBri*PL znajdują się na stronie głównej naszej witryny. Pochodzą one wprost z katalogu Google! Macie więc Państwo pewność, że są autentyczne, nie moderujemy ich ani nie mamy na ich treść wpływu innego niż wynikający z tego, jak dużą wagę przykładamy do wysokich standardów hodowli i z jaką troską podchodzimy do naszych kotów.

W kontekście obecnej sytuacji prawnej pytania o legalność hodowli są jak najbardziej uzasadnione! Z dumą odpowiadamy, że nasza hodowla oraz nasze koty brytyjskie, mioty, kociaki rejestrowane są w SMK Żory, a więc Felis Polonia pod patronatem FIFe. Rodowody wszystkich naszych kotów są dostępne w wyszukiwarce na stronie FPL. Wszystkie nasze koty brytyjskie pochodzą i zarejestrowane są w międzynarodowych organizacjach zrzeszających najlepszych hodowców na świecie.

logo smk żory
logo fife międzynatodowej organizacji kotów
facebook icon
logo fpl międzynatodowej organizacji kotów