Od chwili urodzenia kocięta mają stały kontakt z nami, dzięki temu są otwarte, ufne, nie boją się ludzi i domowych odgłosów. Wychowują się z naszymi dziećmi i psem.

Rodzice posiadają ujemne testy na wirusowe choroby zakaźne FeLV/FIV, są przebadani genetycznie w kierunku PKD - wynik ujemny oraz wykonane badanie echokardiograficzne w kierunku HCM - wynik prawidłowy. Do nowych domów przechodzą najwcześniej po ukończeniu 14 tygodni, po wykonaniu zabiegu kastacji. Wszystkie nauczone są czystości, korzystają z kuwety i drapaków,  są odrobaczone i zaszczepione. Są pod stałą opieką weterynaryjną. Każdy kociak zawsze otrzymuje wielopokoleniowy RODOWÓD wystawiony przez międzynarodową federację felinologiczną, książeczkę zdrowia wraz z opisem pielęgnacji i żywienia oraz umowę zakupu kociaka. Kocięta do nowego domku otrzymują od nas wyprawkę: jedzenie na pierwszy tydzień, suplementy, zabawki, miseczkę, żwirek oraz kocyk. Dla opiekunów naszych kociąt jesteśmy zawsze dostępni. Zawsze służymy radą i pomocą.

 

WARUNKI NABYCIA KOCIĄT:

Aby nabyć kociaka z naszej hodowli przeczytaj najpierw zakładkę  "WSZYSTKO O KOTACH". Jeśli jesteś pewny, że będziesz dobrym opiekunem dla kociaka z mojej hodowli i obdarzysz go miłością i opieką przez wiele lat, zapraszam do kontaktu i rezerwacji.

Dbając o dobro i zdrowie naszych podopiecznych w celu obejrzenia kotka wizyty mogą odbywać się tylko po kwarantannie pierwszego ich szczepienia, czyli ok 10 tyg. życia. Nasz dom jest domem naszych kociąt, nie jesteśmy sklepem, ani instytucją publiczną dlatego do naszego domu zapraszamy tylko i wyłącznie przyszłych opiekunów naszych kociąt. 

 

Rezerwacja - umowa kupna-sprzedaży kota została podpisana z przyszłym właścicielem kota, a zadatek w wysokości 40% wpłynęła na konto Smigibri*PL.

Obserwacja hodowlana - kocię jest w obserwacji hodowli co oznacza, że może zostać z nami lub może być dostępny w późniejszym terminie. Można pytać.

Dostępny - oznacza, że kociak jest dostępny do sprzedaży.

Do góry